واگذاری بیمه پایه ۷۳ هزار مدد جوی شهری تهران به بیمه سلامت

ب
مدت زمان تقریبی برای مطالعه: ۱ دقیقه

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از واگذاری بیمه پایه ۷۳ هزار مدد جوی شهری تحت حمایت به بیمه سلامت خبر داد و گفت: از اول خرداد امسال بیمه مدد جویان شهری در استان از طریق بیمه سلامت انجام می شود.

حمید رضا شیران با بیان این که مدد جویان باید تا آخر اردیبهشت به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و دفترچه بیمه خود را دریافت کنند، ادامه داد: پس از این مدت، خدمات درمانی برای مدد جویان در قالب سیستم پزشک خانواده و نظام ارجاع با دفترچه بیمه سلامت ارائه می‌ شود تا دفترچه بیماران خاص در دفاتر پیشخوان آماده و در روند درمان این بیمه شدگان خللی ایجاد نشود.

وی با بیان این که در حال حاضر بودجه بیمه پایه مدد جویان شهری برای یکسال به سازمان بیمه سلامت منتقل شده است، تصریح کرد: اگر این مساله به قانون دائمی تبدیل شود، بودجه به طور هماهنگ به سازمان بیمه سلامت اختصاص خواهد یافت.

شیران در مورد بیمه مدد جویانی که به سازمان بیمه سلامت منتقل شدند، بیان کرد: کارت درمانی مدد جویان تا زمان صدور دفترچه اعتبار دارد و قابل استفاده است.

وی تاکید کرد : همه اقدامات و خدماتی که از سوی کمیته امداد در بخش بیمه پایه (خدمات بستری و سرپایی) به مدد جویان ارائه می شد، از این پس بر عهده بیمه سلامت است.

لینک منبع

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای ثبت امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز / ۵٫ تعداد رای دهنده ها:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *