امروز شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

شرایط دریافت وام بیمه عمر پاسارگاد

مدت زمان تقریبی برای مطالعه: ۲ دقیقه

مقدار وام قابل دریافت بیمه عمر پاسارگاد چقدر است؟

مقدار وام بیمه عمر پاسارگاد، بر اساس اندوخته بیمه نامه عمرتان محاسبه می شود؛ یعنی با توجه به شرایط بیمه پاسارگاد، شما می توانید تا ۹۰ درصد از اندوخته‌ خود را بدون نیاز به ضامن و یا وثیقه به عنوان وام دریافت کنید. هر چه اندوخته بیمه نامه شما بیشتر باشد، میزان وامی که می توانید دریافت کنید هم بیشتر خواهد بود.

سود وام چقدر است؟

به اندوخته بیمه های عمر، دو نوع سود تضمینی و سود مشارکتی پرداختی می شود. سود تضمینی حداقل سودی است که به بیمه عمر پرداخت می شود و این سود توسط بیمه مرکزی تضمین شده است. میزان سود تضمینی بیمه عمر پاسارگاد برای دو سال اول ۱۶درصد، برای دو سال بعد ۱۳درصد و برای سال های بعد سال پنجم تا پایان قرارداد ۱۰ درصد می باشد.

دومین سود، سود مشارکتی است که از محل سرمایه گذاری هایی که توسط شرکت بیمه پاسارگاد انجام گرفته تامین می شود. شرکت بیمه پاسارگاد بیمه گذاران خود را در ۸۵ درصد از سود خود شریک می‌کند و میزان سود مشارکتی پرداخت شده به بیمه های عمر در سال های مختلف متفاوت بوده است.

"شرایط

زمانی که فرد از محل اندوخته بیمه عمر خود وام می گیرد، در واقع اندوخته وی سر جای خود باقی است و مجموع سود تضمینی و سود مشارکتی همچنان به اندوخته بیمه نامه پرداخت می شود و فقط وی مبلغ وام را از شرکت بیمه پاسارگاد قرض می گیرد. از این رو با محاسبه اختلاف سود وام ۲۰ درصدی و سود تضمینی ۱۶ درصد، بیمه گذار فقط ۴ درصد به عنوان سود به شرکت بیمه پاسارگاد باز می گرداند.

مطالعه کنید  مزایا و معایب بیمه عمر و تامین اجتماعی (بخش دوم)

مدت بازپرداخت وام بیمه عمر این شرکت چقدر است؟

هر فرد دارنده بیمه عمر پاسارگاد می تواند از محل اندوخته بیمه عمر خود وام با اقساط ۱۲ ماهه، ۲۴ ماهه و یا ۳۶ ماهه دریافت کند؛ البته توصیه ما به بیمه گذاران دریافت وام ۱۲ ماهه است که توجیه اقتصادی داشته و به نفع بیمه گذار است.

مزایای وام بیمه عمر پاسارگاد

– با پایان بازپرداخت وام بیمه عمر‌، می توانید دوباره درخواست دریافت وام به شرکت بیمه گر داده و مجدد وام بیمه عمر دریافت کنید؛ یعنی این امکان برای بیمه گذار فراهم می باشد که بتوانید در طول مدت داشتن بیمه عمر چندین بار وام بیمه عمر دریافت کنید.

– وام بیمه عمر پاسارگاد نیازی به ضامن و وثیقه ندارد و دارندگان بیمه عمر می توانند با توجه به شرایط گفته شده از محل اندوخته بیمه نامه خود وام بگیرند.

– زمانی که شما از محل اندوخته‌ وام می گیرید همه پوشش های بیمه عمر برای شما برقرار خواهد بود.

– سود پرداختی به اندوخته شما حتی در صورت دریافت وام سر جای خود بوده و همچنان پرداخت سود به اندوخته بیمه عمر تعلق می گیرد.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای ثبت امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز / ۵٫ تعداد رای دهنده ها:

a27b5ff0 49bc 48de 8acc 1841e7cb776a 150x150 - شرایط دریافت وام بیمه عمر پاسارگاد
عسل بیدزر وبسایت شخصی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *