راه ‌اندازی «دفتر صنعت» در پژوهشکده بیمه

راه ‌اندازی «دفتر صنعت» در پژوهشکده بیمه
ب
مدت زمان تقریبی برای مطالعه: ۱ دقیقه

رییس پژوهشکده بیمه از راه ‌اندازی «دفتر صنعت» در پژوهشکده بیمه خبر داد و تصریح ‌کرد: در مرحله نخست قبل از اخذ مجوز دفتر، کار را با دانشگاه‌ ها شروع کرده ‌ایم‌ و تاکنون با ۱۲ شرکت بیمه‌ گر نیز نشست‌ هایی داشته ‌ایم.

حمید کردبچه با اظهار این که نیاز شدیدی به پژوهش در صنعت بیمه حس می ‌شود، افزود: اگر چه در ۱۰ سال گذشته، پژوهشکده بیمه کار های زیادی در حوزه پژوهش انجام داده است، اما هم چنان این نیاز به شدت احساس می‌ شود.

اگر تحقیقات ما متناسب با نیاز های صنعت بیمه نباشد، خروجی ‌های آن اجرایی نمی ‌شود و در نهایت در کتاب خانه‌ ها خاک می‌ خورد.

حمید کردبچه تاکید کرد: سعی داریم که با قدرت به سراغ صنعت بیمه برویم و لازم است، زیر ساخت ‌های لازم را برای این منظور تعریف و ایجاد کنیم.

کردبچه با بیان این که پتانسیل عظیمی در دانشگاه‌ های کشور وجود دارد که صنعت بیمه تاکنون از آن مغفول مانده است، خاطر نشان‌ کرد: هم چنین توان فنی عظیمی در صنعت بیمه وجود دارد که در دانشگاه‌ ها و پژوهشکده نیست، ولی هنوز ارتباط نظام‌ مندی میان این دو به‌ وجود نیامده است و ما درصدد هستیم تا به کمک بیمه کوثر و شرکت‌ های دیگر این ارتباط را ایجاد کنیم.

لینک منبع

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای ثبت امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز / ۵٫ تعداد رای دهنده ها:

دیدگاه ها

  • پردیس خالقی ۲۲ تیر, ۱۳۹۸ :: ۱۲:۴۲
    0 0

    دفتر صنعت زمینه فعالیتشان در چه زمینه ای هست؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *