در آینده نزدیک، رونمایی از سامانه یکپارچه خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی

ب
مدیر کل تامین اجتماعی استان چهار محال و بختیاری گفت: کلیه سرویس های غیر حضوری برای مردم و مخاطبان در ۲۳ شاخه اصلی و ۷۵ شاخه فرعی تعریف شده و در سه بخش بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران قابل رویت و استفاده است.
استان چهار محال و بختیاری به نقل از روابط عمومی تامین اجتماعی استان، مدیر کل تامین اجتماعی استان در این زمینه گفت: این پرتال منبع سریع و مطمئنی را جهت آگاهی و استفاده از سرویس های جدید برای مخاطبان سازمان در سه بخش بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران فراهم آورده است.
غلامرضا محمدی ادامه داد: در صورتی که مخاطبان قبلاً مشترک سرویس های متمرکز سازمان تامین اجتماعی مانند پرتال نمایش سوابق بیمه ای بوده اند نیازی به ثبت نام مجدد ندارند و می توانند از خدمات مختلف این درگاه بهره مند شوند.
وی در خصوص نحوه استفاده کاربران و مخاطبان جدید از این درگاه ملی گفت: در صورتی که خدمات مورد نظر مخاطبان جدید نیاز به احراز هویت داشته باشد می بایست در پرتال ثبت نام کرده و نام کاربری و رمز عبور دریافت کنند. نام کاربری برای همه در این پرتال، کد ملی افراد تعریف شده است.
مدیر کل تامین اجتماعی استان یادآور شد: برای استفاده از سرویس های عمومی و شخصی، انجام مراحل ثبت نام غیر حضوری کفایت می کند ولی جهت استفاده از سرویس های کارفرمایی، علاوه بر ثبت نام در سامانه، نیاز به مراجعه حضوری به شعبه به منظور تکمیل فرم تعهد نامه نیز می باشد.
محمدی گفت: بخش نرم افزار ((تامین اجتماعی من)) نیز یکی دیگر از بخش های مهم این درگاه ملی بوده و در این بخش امکان پیگیری درخواست ها و سرویس های شخصی سازی شده قرار داده شده است.
وی افزود: مردم و مخاطبان سازمان تامین اجتماعی می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی http://eservices.tamin.ir  نسبت به ثبت نام و استفاده از سرویس های مختلف اقدام کنند.
وی گفت: کلیه سرویس های غیر حضوری برای مردم و مخاطبان در ۲۳ شاخه اصلی و ۷۵ شاخه فرعی تعریف شده و در سه بخش بیمه شدگان، کارفرمایان و مستمری بگیران قابل رویت و استفاده است.
غلامرضا محمدی تاکید کرد: کاربران به منظور رفع مشکل و یا طرح سوال و نظرات خود در رابطه با کاربری درگاه مزبور می توانند از ۲ روش با سازمان تامین اجتماعی ارتباط برقرار نمایند.
محمدی افزود: تماس با مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی از طریق تلفن گویای ۱۴۲۰ در روز های کاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۲۰ و پنج شنبه از ساعت ۸ الی ۱۶ و هم چنین درج موراد در پرتال http:\chb.tamin.ir در کلیه ساعات شبانه روز از جمله راه های ارتباطی برای پیگیری رفع مشکل و طرح سوال با این درگاه ملی است.
وی تصریح کرد: برای سهولت دسترسی کاربران، لینک مستقیم درگاه خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی (طرح ملی دکتر نوربخش) در سمت راست صفحه نخست تارنمای اداره کل تامین اجتماعی چهار محال و بختیاری به نشانی www.chb.tamin.ir و در زیر ستون یادداشت قرار داده شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
logo-samandehi