ثبت اطلاعات نمایندگان و کارگزاران بیمه در سامانه سنهاب چه مزیت هایی دارد؟

ب
مدت زمان تقریبی برای مطالعه: ۱ دقیقه
احسان اسدالهی، کارشناس فعال در زمینه استارتاپ های بیمه گفت: با توجه به این که بیش تر فعالیت افراد مختلف در فضای آنلاین اتفاق می افتد و بسیاری از کسب و کار ها در این فضا فعالیت خود را آغاز کرده اند و هزینه های زیادی در زمینه تبلیغات آنلاین و دیجیتال مارکتینگ صرف شده است، می توان نتیجه گرفت که در این مسیر، موفقیت های خوبی به دست آورده اند.
آیا می دانید بابت تبلیغات در گوگل و شبکه های اجتماعی چقدر باید هزینه کرد؟ چند درصد از نماینده های ما و کارگزاران در این فضا هزینه می کنند؟ چند درصد از آن ها به این نتیجه رسیده اند که بعضی از مشتری های شان برای پیدا کردن آن ها به گوگل مراجعه می کنند و نام آن ها را سرچ می کنند؟
وی در ادامه به سامانه رسمی بیمه مرکزی اشاره کرد و افزود: شاید یکی از سامانه هایی که اسامی نماینده ها و کارگزاران را در اختیار سایر افراد قرار می دهد، سامانه ثبت نام آزمون ها و ثبت اطلاعات شبکه فروش صنعت بیمه با آدرس sanhabsales.centinsur.ir باشد. پس از پذیرش نمایندگان و کارگزاران، این سامانه مشخصات آن ها را وارد این سایت می کند. این سایت از لحاظ بازدید، رتبه ۸۳۶ را در ایران دارد.
وی افزود: اگر اسم کسی در این سامانه جستجو شود، حداقل در صفحه دوم و سوم گوگل نمایش داده می شود.
این وضعیت خوبی برای هر نماینده و کارگزار است اما نکته ای که قابل تامل این است که متاسفانه بسیاری از نمایندگان و کارگزاران اطلاعاتشان در این سامانه ناقص است.
برای ثبت اطلاعات و مشخصات کامل می توانید به سایت سنهاب مراجعه کرده و اطلاعات خود را تکمیل کنید.

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای ثبت امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز / ۵٫ تعداد رای دهنده ها:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *