تخفیف بیمه بدنه برای اتومبیل صفر کیلومتر (بخش اول)

تخفیف بیمه بدنه برای خودرو های صفر کیلومتر
ب

خرید بیمه بدنه اتومبیل صفر، از دغدغه های فکری همه خریدارانی است که اتومبیل صفر کیلومتر و جدید خریده اند. اگر از خریدار اتومبیل داخلی باشید از همان ابتدا ذهنتان درگیر می شود که کارت طلایی بخرید یا بیمه بدنه؟ و اگر انتخاب شما بیمه بدنه باشد باید بدانید که بیمه اتومبیل صفر چه ویژگی هایی دارد.

چه خودرویی خودروی صفر است؟

تعریف خودروی صفر برای همه خودرو های وارداتی و یا خودرو های تولید داخل کشور در همه شرکت های بیمه به این صورت است که خودرویی که از تاریخ تحویل کمپانی و تاریخ شماره گذاری آن ۳ ماه نگذشته باشد خودروی صفر می باشد. اگر خودروی جدید خریداری کرده اید، برای استفاده از تخفیف خودروی صفر کیلومتر تا ۳ ماه پس از شماره گذاری خودرو فرصت دارید تا آن را بیمه کنید.

پوشش های بیمه بدنه خودروی صفر کیلومتر

پوشش هایی که بیمه بدنه خودروی صفر کیلومتر دارد، همانند پوشش های بیمه بدنه برای سایر خودرو ها شامل دو دسته پوشش اصلی و پوشش اضافی می باشد.

پوشش های اصلی و پوشش های اضافی بیمه بدنه هر دو برای خودروی های صفر کیلومتر یکسان بوده و بیمه گذار بیمه بدنه خودروی صفر کیلومتر می تواند به انتخاب خود علاوه بر پوشش های اصلی، سایر پوشش های اضافی از جمله شکست شیشه، پوشش بلایای طبیعی، پوشش پاشیده شدن رنگ و اسید، سرقت جزئی قطعات، پوشش نوسانات قیمت ارزش خودرو، پوشش ایاب و ذهاب و پوشش حذف فرانشیز را به بیمه بدنه خود اضافه نماید.

 

تخفیف بیمه بدنه برای خودرو های صفر کیلومتر
تخفیف بیمه بدنه برای خودرو های صفر کیلومتر

۲ روش اصلی خرید بیمه بدنه برای خودروی صفر

برای خودروی صفر شما می توانید به دو روش بیمه نامه بدنه خریداری نمایید:

اگر بیمه نامه بدنه ی خودروی قبیلتان را داشته باشید می توانید سابقه عدم خسارت چند سال را به بیمه خودروی جدید منتقل کنید. علاوه بر تخفیفات عدم خسارت می توانید از تخفیف خودروی صفر بدنه شرکت های بیمه نیز استفاده نمایید.

اگر فرد سابقه بیمه نامه بدنه نداشته باشد می تواند با استفاده از تخفیف خودروی صفر کیلومتر برای بیمه بدنه، با پرداخت حق بیمه کمتر این بیمه نامه را خریداری نماید.

تخفیف بیمه بدنه خودرو صفر چقدر است؟

جالب است بدانید که در خرید بیمه بدنه برای خودرو های صفر در شرکت های مختلف تخفیف های ویژه ای ارائه می شود. درصد تخفیف خودروی صفر کیلومتر در بین شرکت های مختلف بیمه متفاوت است. شاید یکی از دلایل ارائه تخفیف بیمه بدنه برای خودرو های صفر، تشویق به خرید بیمه بدنه برای خودرو های نو باشد که خریداران خودرو های تازه اقدام به خرید بیمه بدنه نمایند تا از همان ابتدای داشتن خودرو سابقه بیمه بدنه داشته باشند و در زمان خسارت بتواند از بیمه بدنه شان برای جبران خسارت استفاده کنند.

تخفیف بیمه بدنه خودروی صفر هم برای خودرو های وارداتی و هم برای خودرو های داخل کشور ارائه می شود. 

برای مشاهده بخش دوم مطلب بر روی لینک کلیک کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi
logo-samandehi