درباره ما

سخن مدیرمسئول:

با توجه به فعالیت در صنعت بیمه و شناخت نسبی مسائل مختلف بیمه ای، هم چنین بررسی موارد مختلف تصمیم بر این گرفتم تا با توجه به عدم وجود پایگاه خبری تخصصی بیمه شروع به راه اندازی پایگاه خبری آنلاین نمایم. پایگاه خبری آنلاینی که در آن تمام اخبار بیمه ای به طور شفاف و با صراحت کامل در سریع ترین زمان ممکن انتشار یابد. قطعاً در مسیر راه سختی های فراوانی پیش رو خواهیم داشت. اما در کنار همکاران عزیزم قطعاً در برابر همه مشکلات ایستادگی خواهم کرد تا بتوانم رسالت اصلی بیمه مگ را به طور کامل پیاده سازی نمایم.

با سپاس
الهام رمضان پور

ماموریت اصلی «بیمه مگ» به عنوان یک مجله ی اینترنتی آنلاین فعال در صنعت بیمه، افزایش دانش شاغلین مربوطه می باشد.

پایبندی به اصول رقابت سالم فلسفه بنیادین بیمه مگ است که همواره ثابت خواهد ماند و تغییرات احتمالی صرفا در شیوه نشر اخبار و ارائه ی تحلیل ها با رعایت اصول و استاندارد های حرفه ای خواهد بود.

در فضای امروزی عدم وجود خبرگزاری مناسب در زمینه بیمه سبب شد این مجموعه به دنبال راه اندازی سایت خبری بیمه مگ باشد تا بتواند اخبار بیمه را با کیفیت کامل در اختیار مخاطبان قرار دهد.

«بیمه مگ» تیمی است مجرب، متخصص، فنی، جوان و با انگیزه که فعالیت خود را به صورت رسمی از ابتدای زمستان ۱۳۹۷ آغاز نموده و به عنوان مرجع اخبار بیمه ای بهترین خدمات را جهت افزایش آگاهی در اختیار شما قرار می دهد.

بیمه مگ با بهره گیری از کارشناسان با تجربه و بی طرف در تمام حوزه های بیمه ای، سعی بر آن داشته تا با کیفیت ترین اطلاعات و خبر های آنلاین را برای سطح دانش عوامل بیمه ای و غیر بیمه ای ارائه دهد.

تمامی اخبار در این سایت خبری توسط افراد متخصص جوان و با انگیزه در اختیار مخاطبین قرار می گیرد.

بیمه مگ با هدف اطلاع رسانی صحیح، به هنگام و همه جانبه در زمینه های ذیل شروع به فعالیت کرده است:

۱٫ ارائه اخبار بیمه ای اعم از (داخلی، خارجی)

– اخبار داخلی: شامل اخبار نظارت صنعت بیمه، سندیکای بیمه گران، شرکت های بیمه، کارگزاران، نمایندگان، فروشندگان بیمه عمر، بازاریابان اعم از تغییر و تحولات، تدوین قوانین، آیین نامه، دستورالعمل های جدید می باشد. لذا اطلاع رسانی موارد فوق الذکر می تواند سبب افزایش آگاهی برای کارکنان این صنعت و همچنین بیمه گذاران باشد تا بتوانند اطلاعات لازم را به دست آورده و در تصمیم گیری آسان تر و مطمئن تر عمل نمایند.

– اخبار خارجی: صنعت بیمه در اقتصاد کنونی جهان یکی از بخش های پیشرو در بازار سرمایه است و بیمه یکی از ابزارهای کارای مدیریت ریسک، تامین امنیت و آرامش خاطر از یک سو سبب گسترش رفاه اجتماعی گردیده و از سوی دیگر باعث رشد سرمایه گذاری شده است.
درجهان امروز رشد و توسعه اقتصادی هر کشوری جایگاه بین المللی آن را رقم می زند و برای آنکه بتوانند در عرصه بین المللی حرفی برای گفتن داشته باشند در صدد بر می آیند تا شاخص های توسعه یافتگی خود را بهبود بخشند. صنعت بیمه در هر کشوری از یک سو به عنوان نهادهای اقتصادی مطرح بوده و از سوی دیگر فعالیت سایر نهادها را پشتیبانی می کند به همین خاطر از جایگاه مهمی در ایران و خارج برخوردار است.

مجله خبری بیمه مگ با هدف افزایش دانش در سطح جهانی و بکارگیری عوامل رشد و توسعه در کشورهای دیگر، می تواند کمک بزرگی در پیشرفت صنعت بیمه ایران داشته باشد.

۲٫ ارائه ی مقالات بیمه ای اعم از(فارسی, انگلیسی, عمومی)

– فارسی: شامل تمامی مقالات بیمه ای ارائه شده توسط بزرگان صنعت بیمه می باشد که به راحتی می توانید به صورت رایگان دریافت کنید.
– انگلیسی: در فروشگاه بیمه مگ، شما میتوانید به مقالات خارجی بیمه ای غیر قابل فروش، با ترجمه و یا بدون ترجمه دسترسی داشته باشید.
– عمومی: شامل مقالات بیمه ای است که توسط تیم محتوا تهیه شده و در اختیار عموم قرار داده شده است.

۳٫ چند رسانه ای (اینفوگرافیک، مصاحبه، اخبار تصویری)

بیمه مگ آموزش های چند رسانه ای اعم از آموزش مارکتینگ در بیمه، دوره های آموزشی برای نمایندگان، کارگزاران، فروشندگان بیمه عمر و فعالان صنعت بیمه را دراختیار شما قرار داده است.

۴٫ معرفی صنعت بیمه به طور کلی اعم از سازمان ها, شرکت ها, مقررات, بیمه نامه ها و…

در بیمه مگ به تمامی اطلاعات بیمه ای اعم از معرفی و تاریخچه بیمه مرکزی، وظایف و اختیارات سازمان ها، سندیکای بیمه گران، قوانین بیمه شامل قوانین عمومی، اختصاصی، مقررات، بخش نامه ها، مصوبات و دستورالعمل های مربوط به شرکت های بیمه می توانید دسترسی داشته باشید. همچنین بیمه مگ اطلاعات دقیقی راجب شروع فعالیت شرکت های بیمه ای، تعداد شعبات و نمایندگی های آن ها، پوشش های بیمه ای توسط شرکت ها، رتبه و سایر اطلاعات مربوط به آن ها را در اختیار عموم قرار داده است.

 


 

آدرس :
تهران، شهرک غرب، بلوار دریا، بین خیابان مطهری و شفق، ساختمان ساحل، پلاک ۱۰۴، طبقه ۴، واحد ۴

آدرس ایمیل :
info@bimemag.com

شماره تماس :
تلفن : ۸۸۵۶۰۹۶۴-۰۲۱
فکس : ۴۳۸۵۶۵۵۵-۰۲۱
پیامک : ۱۰۰۰۷۹۶۹

 

برای پیشنهادات، انتقادات و شکایت از طریق فرم زیر اقدام کنید :