امروز شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

بیمه مسافرتی؛ هزینه اضافه یا خیال راحت در سفر؟

مدت زمان تقریبی برای مطالعه: ۲ دقیقه

همیشه قبل از سفر خیلی بدو بدو داریم. خرید بلیط هواپیما، پیدا کردن یک هتل خوب با قیمت مناسب، جمع ‌و جور کردن وسایل ضروری و مورد نیاز، بعضی وقت‌ ها حتی خرید کم و کسری وسایلی که در سفر باید همراهمان داشته باشیم.

همه این کار ها انرژی و زمان زیادی از ما می‌ گیرد و باید حواسمان باشد هیچ‌ کدام را از قلم نیندازیم.

در میان درگیری روز های قبل از سفر شاید مهم‌ ترین مسئله را نادیده بگیریم یا فراموش بکنیم. مهم ‌ترین مسئله‌ ای که نقش مهمی در سفرمان ایفا می‌ کند و آن چیزی نیست جز بیمه مسافرتی.

احتمالاً قبل از سفر های خارجی، خیلی ‌هایمان به این فکر کرده ‌ایم که خرید بیمه مسافرتی چه ضرورتی دارد یا چرا باید برای خرید بیمه مسافرتی هزینه اضافی و تحمیلی بپردازیم.

حتی اگر دقیق ‌ترین و بهترین برنامه سفر را هم چیده باشیم پیشگویی اتفاقات غیرمنتظره از توان ما خارج است.

به همین دلیل اگر از آن دسته آدم‌ هایی هستید که آرامش و خیال راحت در حین سفر برایتان اهمیت بیش‌ تری دارد حتماً میان شلوغ ‌پلوغی ‌های قبل از سفر کمی وقت بگذارید و با یک جست ‌و جوی سریع و آسان در کنار خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل، با خرید بیمه مسافرتی سفرتان را گارانتی کنید.

این روز ها بیمه مسافرتی را هم مانند بلیط هواپیما یا رزرو هتل یا دیگر خدمات می ‌شود آنلاین خریداری کرد و بلیط‌ دات‌ کام یکی از سایت ‌هایی است که در کنار خدمات حرفه ‌ای و تخصصی برای سفر و گردشگری، امکان خرید آنلاین بیمه مسافرتی را نیز برای مسافران فراهم کرده تا در کنار خرید بلیط هواپیما یا رزرو هتل در سایت بلیط‌ دات‌ کام، با یک تیر چند هدف را نشانه بگیرند.

مطالعه کنید  بیمه زنان سرپرست خانوار، زیر سایه هدفمندی یارانه ‌ها

خرید بیمه مسافرتی قبل از سفر، به هیچ‌ وجه پرداخت هزینه اضافی نیست. چه در سطح داخلی و چه در سطح بین ‌المللی برای جبران هزینه ‌های پزشکی، لغو ناگهانی سفر، گم کردن اسباب سفر و چمدان ‌ها، سوانح هوایی یا اتفاقات غیر قابل پیش‌بینی ‌ای که ممکن است در طول سفر با آن مواجه بشویم داشتن بیمه مسافرتی امری ضروری است.

با خرید بیمه مسافرتی از سایت بلیط ‌دات‌ کام به خودتان آرامش هدیه بدهید.

لینک منبع

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای ثبت امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز / ۵٫ تعداد رای دهنده ها:

photo159743968931851493 150x150 - بیمه مسافرتی؛ هزینه اضافه یا خیال راحت در سفر؟
محمد علی یزدان راد وبسایت شخصی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *