بیمه حافظ ملزم به شفاف سازی مالی شد

بیمه حافظ ملزم به شفاف سازی مالی شد
ب
مدت زمان تقریبی برای مطالعه: ۱ دقیقه

فرابورس با صدور اطلاعیه‌ ای اعلام کرد که نماد معاملاتی شرکت بیمه حافظ، به استناد ماده ۱۲ مکرر ۲ دستور العمل اجرایی نحوه انجام معاملات متوقف شد و در این راستا شرکت باید اقدام به شفاف سازی مالی کند.

مدیریت ناظر بازار فرابورس در آخرین روز معاملاتی هفته جاری با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: به استناد ماده ۱۲ مکرر ۲ دستور العمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس نماد معاملاتی شرکت بیمه حافظ به علت نوسان قیمت سهام طی روز های معاملاتی اخیر متوقف شد.

بر اساس این اطلاعیه شفاف سازی، به منظور رعایت دستور العمل فوق الذکر، ضروری است، حداکثر ظرف مدت دو روز کاری سوالات و ابهامات مطرح شده در سامانه تدان توسط شرکت بررسی و پاسخ به آن ها مطابق اطلاعیه اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی، افشا شود.

در ادامه این اطلاعیه آمده است که پس از توقف نماد معاملاتی به علت نوسان قیمت سهام طی ۱۵ روز معاملاتی متوالی و انتشار اطلاعیه ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی، اشخاصی که به سامانه تدان (tedan.ir) دسترسی دارند، می ‌توانند، حداکثر تا ساعت ۲۴ همان روز نسبت به طرح سوال از ناشر اقدام کند. «اشخاصی که به سامانه تدان دسترسی ندارند، می توانند، سوالات خود را از طریق کارگزار خود یا شرکت های مشاور سرمایه گذاری و سبد گردان ها در این سامانه ثبت کنند.»

هم چنین پس از پایان مهلت ثبت سوالات، بیمه حافظ موظف است، حداکثر ظرف مدت ۲ روز کاری نسبت به تهیه پاسخ و ارسال آن اقدام کند و در صورت عدم ارسال پاسخ یا ارایه پاسخ ناقص توسط ناشر، بورس مربوطه عدم پاسخ گویی ناشر را به عموم افشا می کند.

اطلاعیه توقف نماد بیمه حافظ

لینک منبع

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای ثبت امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز / ۵٫ تعداد رای دهنده ها:

دیدگاه ها

  • مصطفی غلامپور ۱۵ تیر, ۱۳۹۸ :: ۱۲:۰۷
    0 0

    سلام یعنی بیمه حافظ الان فعالیتی نداره؟

  • پرویز ۱۶ تیر, ۱۳۹۸ :: ۰۹:۳۶
    0 0

    بخاطر قیمت نوسان سهام فعلا متوقف شده؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *