بیمه تحصیل فرزندان بیمه ملت

مدت زمان تقریبی برای مطالعه: ۲ دقیقه

در سال های اخیر، بازار بیمه های عمر در ایران بسیار داغ شده و همه ی شرکت های بیمه تلاش می کنند تا با ارائه طرح های متنوع مشتری های بیشتری را جذب کنند. یکی از طرح های خلاقانه که توسط شرکت بیمه ملت ارائه شده است، بیمه تحصیل فرزندان می باشد. این طرح با وجود اینکه نام بیمه عمر را ندارد، اما ماهیت آن مانند بیمه های عمر می باشد.

همه ی والدین به فکر آینده فرزندان خود هستند و تمام تلاش خود را می کنند تا فرزندانشان در آینده افراد موفقی بشوند. یکی از بهترین راه های موفق شدن، تحصیل در دانشگاه و اخذ مدرک دانشگاهی می باشد، اما امروزه هزینه های تحصیل بسیار بالا رفته و به یکی از مهم ترین دغدغه های مالی خانواده ها تبدیل شده است. تا جایی که بسیاری از دانشجویان برای تهیه هزینه تحصیل خود به کار های پاره وقت و با دستمزد پایین روی می آورند که ممکن است باعث افت تحصیلی آن ها بشود.

شرکت بیمه ملت در همین راستا طرحی را به نام بیمه تحصیل فرزندان ارائه کرده است که باعث می شود دغدغه والدین در ارتباط با هزینه تحصیل فرزندانشان از بین برود.

در این طرح سرپرست خانواده با پرداخت حق بیمه ای متناسب با وضعیت مالی خود، می تواند علاوه بر برخورداری از پوشش های بیمـه اى از محل پس انداز ایجاد شده، سـرمایه اى کافی و مطمئن براى تأمین هزینه تحصـیلات فـرزندش ایجاد بکند.

مزایای این بیمه نامه

– پرداخت سود سالیانه حاصل از سرمایه گذاری: ۱۶ درصد برای دو سال نخست، ۱۳ درصد برای دو سال دوم و ۱۰ درصد برای مدت مازاد بر چهار سال
– پرداخت سود حاصل از سرمایه‌ گذاری به صورت مشارکت در منافع علاوه بر نرخ سود علی‌ الحساب
– پوشش‌ های اضافی حادثه، امراض خاص و معافیت از پرداخت حق‌ بیمه در صورت از کارافتادگی کامل و دائم
– پرداخت وام از موجودی اندوخته بیمه‌ نامه پس از گذشت دو سال
– صدور کارت اعـتباری بیمه ملت مطابق با شرایط بیمـه‌ گر به منظور خرید اقساطی
– برخورداری از معافیت‌ های مالیاتی (مالیات بر ارث و درآمد) با توجه به مواد ۱۳۶ و ۱۳۷ قانون مالیات‌ ها

مطالعه کنید  بیمه آسانسور

نحوه استفاده از این بیمه نامه

–  اگر سرپرست خانواده تا پایان مدت بیمـه نامه زنده باشـد، در پایان مدت بیمـه نامه، مبـالغ مسـتمرى تحصیل فرزندان در ۴ قسط سالانه به فرزند او پرداخت مى شود

– اگر سرپرست خانواده در حین مدت بیمه نامه فوت کند، پس از آن هیچ حق بیمه اى بابت این بیمه نامه دریافت نخواهد شد و بلافاصله سرمایه فوت مندرج در بیمه نامه به ذینفع بیمه نامه پرداخت مى شود. علاوه بر این در پایان مدت بیمه نامه، مبالغ مستمرى تحصیل فرزندان در ۴ قسط سالانه به فرزند او پرداخت مى گردد.

 

لینک منبع

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای ثبت امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز / ۵٫ تعداد رای دهنده ها:

photo 2019 04 20 16 42 17 150x150 - بیمه تحصیل فرزندان بیمه ملت
الهام رمضان پور وب‌سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *