افتتاح اولین مرکز نوآوری صنعت بیمه ایران

مدت زمان تقریبی برای مطالعه: ۱ دقیقه
اولین مرکز نوآوری در حوزه صنعت بیمه چهارشنبه این هفته ۲۲ خرداد ماه افتتاح می ‌شود. محمود کریمی، مدیر ارشد شبکه نوآفرینی پلنت با اعلام این خبر، جزییات بهره‌ برداری از اولین مرکز نوآوری حوزه بیمه را اعلام کرد.
مدیر ارشد شبکه نوآفرینی پلنت با بیان این که این مرکز با عنوان «پلنت» کارش را آغاز خواهد کرد، گفت: «پلنت، با این هدف راه‌ اندازی شده تا چهار اقدام جدی استقرار، آموزش، مشاوره و در نهایت سرمایه‌ گذاری را در حوزه استارتاپ‌ های بیمه‌ ای و مالی انجام دهد.»
او با بیان این که مطالعات نشان می ‌دهد صنعت بیمه در کشور ما با دنیا فاصله قابل توجهی دارد، ادامه داد: «در حال حاضر استارتاپ‌ های بیمه ‌ای در ایران تقریباً خدمات مشابهی ارائه می‌ کنند، در حالی که می ‌توان دامنه این فعالیت‌ ها را به خدمات جدیدی توسعه داد.
به همین منظور در های پلنت روی همه کسانی که علاقمندند با دغدغه نوآوری ارزش افزوده‌ ای در صنعت بیمه ایجاد کنند باز است.»
محمود کریمی، ایجاد شبکه نوآفرینی صنعت بیمه را مأموریت این مرکز دانست و خاطرنشان کرد: «پلنت، علاوه بر این که خدمات رایج و تازه شرکت‌ های بیمه را توسعه می‌دهد، این خدمات را از دیدگاه مشتریان نیز بررسی خواهد کرد تا دریچه‌ های تازه ‌ای به صنعت بیمه کشور باز کند.»
کریمی تاکید کرد که «پلنت» محدودیتی در ارائه خدمت به استارتاپ‌ ها و شرکت‌ های بیمه ندارد و بنابر استاندارد های مشخص شده و با کیفیت، نحوه همکاری با استارتاپ‌ ها را تعیین خواهد کرد.
شبکه نوآفرینی پلنت، چهارشنبه همین هفته با حضور رییس کل بیمه مرکزی ایران، جمعی از مدیران ارشد صنعت بیمه و فعالان حوزه کار آفرینی کشور در کارخانه نوآوری آزادی به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.
لینک منبع
سینا مهرابی وب‌سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *