امروز شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸

اعلام برنامه ‌های «آسیا» برای گسترش بیمه ‌های زندگی

مدت زمان تقریبی برای مطالعه: ۲ دقیقه

بیش از هزار و پانصد نماینده در راستای اجرای آیین ‌نامه ۹۶ بیمه مرکزی، جذب شده و در حال آموزش هستند.

برنامه های بیمه آسیا برای گسترش بیمه های زندگی در کشور اعلام شد.

مسعود بادین مدیر عامل شرکت بیمه آسیا در خصوص تاثیر تورم بر تقاضای بیمه ‌نامه‌ های زندگی بیان کرد: قطعا تورم بر روند تقاضای بیمه‌ های زندگی اثر گذار است؛ ولی اگر اطلاعا‌ت صحیح در مورد بیمه‌ های زندگی ارائه شود و مردم بدانند با سرمایه‌ گذاری اندک و خرید بیمه ‌نامه زندگی از چه مزایایی برخوردار خواهند بود، تورم موجب کاهش تقاضای بیمه ‌های زندگی نخواهد شد.

وی افزود: خدمات و پوشش‌ های بیمه‌ های زندگی در صورت بروز حوادث برای بیمه‌شدگان، اهمیت بیمه‌ نامه‌ های زندگی را دو چندان می‌ کند؛ خرید بیمه‌ نامه‌ های زندگی فقط با هدف سرمایه ‌گذاری صورت نمی‌ گیرد که تورم را عاملی برای کاهش جذابیت این نوع بیمه ‌نامه‌ ها ارزیابی کنیم.

نایب رییس هیات مدیره بیمه آسیا در مورد راهکار های افزایش جذابیت بیمه ‌نامه‌ های زندگی اظهار داشت: می ‌توان با اقداماتی هم چون گسترش شبکه فروش و ارائه بیمه ‌نامه ‌های مکمل به بیمه‌ گذاران، مردم را ترغیب به خرید بیمه ‌نامه‌ های زندگی کرد.

مدیر عامل بیمه آسیا در مورد برنامه‌ های این شرکت برای افزایش فروش بیمه ‌نامه‌ های زندگی گفت: این شرکت جهت تنوع بیشتر پرتفوی بیمه‌ ای و افزایش فروش بیمه ‌نامه ‌های زندگی اقداماتی انجام داده که از جمله این اقدامات می ‌توان به راه ‌اندازی یک مجتمع تخصصی در این زمینه اشاره کرد.

مطالعه کنید  بیمه کالا های دیجیتال شرکت سامان

وی اظهارکرد: از سوی دیگر، بیش از هزار و پانصد نماینده نیز در راستای اجرای آیین نامه ۹۶ بیمه مرکزی، جذب شده و در حال آموزش هستند و امیدواریم با فعالیت این مجتمع تخصصی و آغاز به کار نمایندگان جدید، گام مثبتی در جهت آموزش، راه اندازی و توسعه شبکه فروش بیمه‌ نامه‌ های زندگی در کشور برداشته شود.

لینک منبع

این مطلب چقدر مفید بود؟

برای ثبت امتیاز بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز / ۵٫ تعداد رای دهنده ها:

photo159743968931851493 150x150 - اعلام برنامه ‌های «آسیا» برای گسترش بیمه ‌های زندگی
محمد علی یزدان راد وبسایت شخصی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *